Yaşam

Angus Cloud’un annesi oğlunun son gününü anlatıyor: Hayatına son vermeye hiç niyeti yoktu

“Euphoria” dizisinin yıldızı Angus Cloud, geçtiğimiz hafta ABD’nin Kaliforniya eyaletindeki evinde ölü bulunmuştu. Angus Cloud’un annesi Lisa Cloud, oğlunun son gününden bahsetti.

NTV’nin haberine göre Lisa Bulut, Angus Bulut’un hayatına son vermeyi düşünmediğini belirterek, sosyal medya hesabından, “Arkadaşlar, aileme göstermiş olduğunuz sevgi için minnettar olduğumu hepinizin bilmesini istiyorum.”

‘SABAH GÖRÜŞECEĞİMİZİ SÖYLEDİK’

Lisa Cloud, “Ayrıca, babasının akciğer kanserinden zamansız ölümü nedeniyle duyduğu derin üzüntüye rağmen oğlumun son gününde neşeli olduğunu da bilmenizi isterim. Odasını yeniden düzenliyor ve evde kalma niyetiyle eşyalarını topluyordu. bir süredir sevdiği ev. Duygusal ve maddi olarak yardım etmek istediğinden bahsediyordu.

Cloud, “Hayatına son vermeye niyeti yoktu” dedi. dedi.

‘BU DÜNYADAN GİTMEK ZORUNDA OLMADIĞI ÇOK AÇIK’

Anne Cloud, “Kazara ve trajik bir şekilde aşırı doz aldığını öğrenebiliriz, ancak bu dünyayı terk etmeye niyeti olmadığı açık. Durumun böyle olmadığını bilmenizi istiyorum. Lütfen rastgele nezaketi günlük hayatınızın bir parçası yapın. onun anısını onurlandırmak için hayat.” (KÜLTÜR SANAT HİZMETİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu