Yaşam

Dünyanın En Ünlü İsimlerini Yiyeceklerden Tasarladığı Kıyafetlerle Giydiren Yetenekli Sanatçı

Ruby Perman isimli bir kadın, “Ünlülerin elbiseleri bence birer sanat eseri gibi” diyerek, yiyecekleri kullanarak bu kıyafetleri yeniden tasarladı. Perman ilk olarak pandemide bir cümbüş olarak yemek modasını yapmaya başladı. Gelin farklı tasarımlara birlikte göz atalım…

Perman, “Kırmızı halıyı mutfağıma taşımayı düşündüm” dedi.

Perman, ünlülerin fotoğraflarını kesip düz beyaz bir tabağa koyarak başlıyor. Sonra mutfağındaki kividen avokadoya, erişteden kuruyemişe kadar her şeyi alıp ünlü personel elbiselerine ya da elbiselerine dönüştürüyor. Bu işlem plaka başına yaklaşık iki saat, artı eklediği özel efektlere bağlı olarak görüntüyü düzenlemek ve sosyal medya kanallarında yayınlamak altı saate kadar sürüyor.

Perman’ın ilk tasarımı, TikTok’ta milyonlarca tıklama alan Jennifer Lawrence’ı nar kullanarak giydirmek oldu.

Hayranların diğer favorileri arasında Lady Gaga’nın meşhur sulu elbisesi, Bad Bunny için Latin malzemelerinden yapılmış bir personel elbisesi, Ariana Grande için bezelye tozundan mor bir elbise ve müzisyen Billie Eilish’in yeşil saçıyla uyumlu bir avokado kıyafeti yer alıyor. Kadın sözlerini, “Niyetim fotoğraflarımı izleyenlerle sevgi ve neşe paylaşmak” diyerek tamamladı.

İşte o görüntüler:

kepezajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu