Haber

Kadir Gecesine kavuşmanın sevinci Kanal 7’de yaşanıyor

Gecelerin en feyizli ve bereketlisi olan Kadir Gecesi, Eyüp Sultan Camii’nden yapılacak olan canlı yayınla emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın geceye özel sohbeti ve duaları, Kur’an-ı Kerim tilavetleri ve ilahilerle ihya edilecek.

Kur’an-ı Kerim’in indirilmeye başlandığı, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’nin manevi huzuru Kanal 7 ekranlarından izleyenlere aktarılıyor.  Günahların bağışlandığı bu kutlu gecede emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın geceye özel duaları, ruhun gıdası Kur’an-ı Kerim tilavetleri ve ilahilere yer verilecek. Necmettin Nursaçan’ın anlatımı ve dualarıyla başlayacak olan Kadir Gecesi Özel programında; Allah’ın kullarını sonsuz ikramına davet ettiği gece Kadir Gecesi’nin bereketi, faziletleri, geceye özel yapılacak ibadetler ve Allah’ın kullarına vaatlerinden bahsedilecek. Programda ayrıca Halit Türün, Nizamettin Sevil, Adem Bilgetay, Adem Karabey, Basri Bektaş, Hüseyin Akbulut, Beytullah Özdemir ve Beyoğlu İlahi Grubu okuyacakları Kur’an-ı Kerim tilavetleriyle kalplerin pasını silecek.

Dua kapılarının açık olduğu bu özel gecede eller semaya Necmettin Nursaçan’ın dualarıyla açılacak, geceye özel ibadetler canlı yayında anlatılacak.

Kadir Gecesi Özel programı, Eyüp Sultan Camii’nden canlı yayınla 5 Nisan Cuma günü 20:30’da Kanal 7 ekranlarında…

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu