Haber

Kaftancıoğlu’ndan ‘İmamoğlu’na hakarete’ yanıt: Gülerek izliyorum

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, iktidar medyasında yer alan “İmamoğlu ile gerginlik” ve aşağılayıcı tartışmalardan ilk kez bahsetti.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun “Canan Kaftancıoğlu nazik bir hanımefendi. Bence bu sözleri bir kadın olarak söylemedi” açıklamalarının ardından açıklama yapmayan Kaftancıoğlu, iddiaların gündeme gelmesinden günler sonra suskunluğunu bozdu. Twitter’da bir dizi paylaşımda bulunan CHP İstanbul İl Başkanı iddiaları yalanladı:

‘KÖLELERE CEVAP VERMEYECEĞİM’

“Acı ve yakıcı gündemle mücadele edenlerden özür dileyerek: Vatandaşın acı ve yakıcı gündemi ayakta dururken bataklık medyasının iftira ve iftiralarına bir kez olsun cevap vermedim. Saklamamak adını vermeyeceğim. bundan sonra vatandaşların gündeminde.

Sandıkta en hoş cevap verilene kadar şarkı söylemeye ve çalmaya devam etsinler. Onlara keyifli ve daha inandırıcı senaryolar diliyorum. Televizyonda söylenenler doğruysa (yetkililere ulaşamıyorum), Gaziantep Şizofreni Hastaları Derneği’nin açıklamasından dolayı:

Tartışılan hatta karalanan “şizofreni” kelimesinin tıbbi bir teşhis olduğunu ve hakaret olarak kullanılamayacağını en iyi biz doktorlar biliyoruz. Bu ifadeyi hakaret olarak kullanmak bu tanıya sahip hastalarımıza yapılacak en büyük hakaret olacaktır. Ağızdan ağza.

‘HIRSIZ’ DEDİĞİM İÇİN CEZA VERİLDİ

Yazmaya başladığımda tez olan diğer terimler ırkçı ve ayrımcı terimlerdi.

Evet, açık, devleti yönetenlerin çalınmasını 85 milyon insana yapılabilecek en büyük hakaret olarak gördüğüm için bir kamu görevlisine hakaretten ceza aldım.

Ve attıkları iftira ve iftiralara hakaret değil, yüzlerine doğruları haykırdığım “Canan Kaftancıoğlu bize de hakaret etti” korosunu gülümseyerek izliyorum. Eğlenceli:)” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu