Yaşam

Pınar Elenince Survivor Sema’nın Yaptığı Gündem Oldu!

Survivor All Star’da Pınar ile yaşadığı kavga sonrasında elenen  Sema Aydemir, Pınar Saka’nın Survivor’dan ayrılmasının ardından halay çekti.

Survivor All Star’da gerilimin dozu düşmüyor. Kavgaların, elenmelerin konuşulduğu yarışmada Sema Aydemir, yeni katılmış olmasına rağmen elenmişti. Pınar Saka ile yaşadığı kavga sonrasında şiddet göstermesi nedeniyle programdan elenen Sema Aydemir, dün akşamki eleme gecesi sonrasında büyük sevinç yaşadı.

Pınar Survivor’a Veda Etti

Dün akşam oynanan maçların ardından Survivor’a veda eden isim Pınar Saka oldu. Pınar’ın elenmesine ilk sevinen isimlerden birisi Sema Aydemir’in kardeşi ve yarışmacı Seda oldu. yaşanan bu anların ardından sosyal medyadan paylaşımlarda bulunan Sema Aydemir halay çektiği anlarıyla büyük destek gördü. Paylaşımına “Allah’ım çok şükür” notunu düşen Sema, paylaşımıyla beğeni aldı.

Pınar Elenince Survivor Sema’nın Yaptığı Gündem Oldu!

Pınar ile Sema Arasında Ne Yaşanmıştı?

Yarışmaya katılan Sema Aydemir ile Pınar Saka arasında ilk anlardan itibaren bir çekişme yaşanmaya başlamıştı. Yarışma sırasında yaşanan bir tartışma sonrasında Sema, Pınar’ın kendisine hakaret ettiğini söyleyerek olayı adaya taşımış ve gece yattığı sırada Pınar’ın yanına gitmişti. Pınar’a karşı “Bana bundan sonra bir hakaret daha edersen” diyen Sema’ya Pınar’ın yanıtı “Sana mı soracağım?” şeklinde oluna ikili arasındaki sözlü tartışma fiziki kavgaya dönmüş ve Sema yerde yatan Pınar’a tekme atmıştı. Sonrasında yaşanan gelişmeler Sema Aydemir’in yarışmadan diskalifiye edilmesiyle sonuçlandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu